Nový Custom plný zmien

Nový Transit Custom je meradlom hospodárnosti a prepravnej kapacity. Na vašich zákazníkov urobí ten najlepší dojem. Jeho nové motory ponúkajú vyšší výkon aj krútiaci moment a napriek tomu sú úspornejšie.

V komfortnom, prehľadnom a odolnom interiéri sa vám bude lepšie a ľahšie pracovať. Vďaka mnohým moderným technológiám vrátane multimediálneho systému Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním poslúži kabína aj ako mobilná kancelária. Získate tiež istotu plynúcu z jeho prvotriednej bezpečnosti.

Nový Transit Custom je natoľko flexibilný, že vyjde vašim potrebám vždy ústrety, nech podnikáte v akomkoľvek odbore. Ponúka sa v troch rôznych variantoch karosérie: Van, DCi Van a Kombi. K dispozícii sú aj rôzne dĺžky karosérie a výšky strechy, rovnako ako niekoľko stupňov výbavy a rôzne individuálne prvky výbavy na želanie. Znamená to, že si ľahko vyberiete kombináciu, ktorá bude najlepšie zodpovedať potrebám vášho podnikania.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Transit Custom, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu Ford

 • MOŽNOSTI KAROSÉRIE

  Trfordansit Custom Van

  Nový Transit Custom Van je určený predovšetkým na prepravu nákladu. Je vybavený pevnou prepážkou, ktorá oddeľuje nákladný priestor od kabíny. V kabíne potom môžu byť dve samostatné sedadlá alebo tri sedadlá, čiže sedadlo vodiča a dvojlavica. Ďalej si možno vybrať bočné posuvné dvere na jednej strane alebo oboch stranách, zatiaľ čo zadné dvere môžu byť závesné alebo výklopné.

  fordTransit Custom DCi Van

  Vo verzii nový Transit Custom DCi Van si môžete upraviť pomer medzi priestorom pre cestujúcich a batožinovým priestorom podľa aktuálnej potreby. Flexibilný systém zadných sedadiel obsahuje druhý rad troch sedadiel, takže celkom je možné vo vozidle prepravovať päť alebo šesť osôb. Tieto sedadlá sú koncipované ako jedno samostatné sedadlo a jedno dvojsedadlo. Sedadlá možno úplne vybrať a získať tak v prípade potreby maximálny priestor pre náklad.

  fordTransit Custom Kombi

  Nový Transit Custom Kombi je ešte flexibilnejší ako verzia DCi Van. Umožňuje cez 30 rôznych usporiadaní sedadiel. Je vybavený rovnakým flexibilným systémom zadných sedadiel a navyše obsahuje ešte tretiu radu troch sedadiel. So všetkými sedadlami tak možno prepravovať súčasne až deväť osôb. Sedadlá je možné sklápať či posúvať a vytvoriť tak viac miesta pre náklad. V prípade potreby možno sedadlá aj úplne vybrať a vytvoriť tak maximálny objem nákladového priestoru.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  Tfordechnológie, ktoré vám uľahčia život

  Transit Custom je auto stvorené pre prácu, preto ponúka veľa inteligentných asistenčných funkcií. Medzi inovatívne technológie patrí inteligentný rýchlostný asistent. Výstraha Cross Traffic Alert upozorňuje na blížiace sa vozidlá v situáciách s obmedzenou viditeľnosťou, napríklad pri výjazde z parkoviska. Pomôže aj adaptívny tempomat, ktorý prispôsobuje rýchlosť a vzdialenosť medzi vozidlami. Vyššie uvedené funkcie sú k dispozícii ako voľitešná výbava.

  fordFord SYNC 3 s hlasovým ovládaním

  Najmodernejší multimediálny systém Ford SYNC 3 ponúka možnosť ovládať hudobný prehrávač, navigáciu a ďaľšie funkcie vozidla jednoduchými hlasovými povelmi. Môžete tiež použiť 8-palcovú farebnú dotykovú obrazovku. Ford SYNC 3 spolupracuje aj s aplikáciami Apple CarPlay, Android Auto a Applink, ktoré vám umožnia zobraziť informácie z vášho smartphonu na dotykovej obrazovke a tiež vám napríklad pomôžu vyhnúť sa dopravným zápcham.

  fordVyšší výkon, nižšie emisie

  Motory Ford Ecoblue 2.0 vznikli s ohľadom na prísnu emisnú normu Euro 6. Kombinujú vysoký výkon s nízkymi hodnotami spotreby paliva aj emisií CO2. Môžete si vybrať tú najvhodnejšiu variantu, či už vozíte ľahké náklady, využívate maximálnu prípustnú hmotnosť alebo ťaháte prívesy.

  Sfordtvorený pre každodenný pracovný deň

  Nový Custom ponúka vynikajúce riešenia a parametre pre oblasť nákladového priestoru, bezkonkurenčnú dĺžku a šírku, ako aj použiteľnú výšku interiéru. S krátkym rázvorom so zabudovanou prepážkou dodáva 6 m³ priestoru a na druhej strane s dlhým rázvorom poskytuje až 6,8 m³. Ponúka aj najširšie posuvné bočné dvere v tejto triede vozidiel, ktoré sú navyše vybavené novým ovládacím mechanizmom, ktorý ich udržiava v bezpečnej polohe pri nakladaní.

Bookmark & Share