Limitovaná ponuka vozidiel Ford

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách niektorého z našich modelov, prezrite si nižšie našu aktuálnu limitovanú ponuku. Nájdete tam zvýhodnené balíky výbav s výraznou cenovou úsporou.

Môžete tiež navštíviť vášho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.
Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky tu uvedené ceny sú vrátane DPH.

 • OSOBNÉ VOZIDLÁ

  Ufordvádzací bonus 700 EUR pre novú Fiestu

  Uvádzací bonus platí výlučne na nové vozidlá objednané najneskôr do 31.10.2017. Ford Fiesta Trend ponúka ďaleko viac, než by ste od nej očakávali. Štandardne už od 12.290 EUR, teraz s uvádzacím bonusom už od 10.490 EUR.

  Podrobnejšie informácie

  Vfordyberte si svoj bonus pre Ford Focus

  Môžete si zvoliť odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneumatiky zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí len pre skladové vozidlá Focus a Focus Kombi.

  Podrobnejšie informácie

  Cford-MAX s autosalónovým bonusom 700 EUR

  Ford C-MAX TrendX už od 14.190 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma pre skladové vozidlá.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga Anniversary s bonusom až 7.777 EUR

  Ponúka bohatú výbavu s bonusom až 7.777 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo poistenie na rok zdarma pre skladové vozidlá.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga s autosalónovým bonusom 700 EUR

  Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.500 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma len pre skladové vozidlá. Teraz aj s uvádzacím bonusom až do 5.500 EUR.

  Podrobnejšie informácie

  fordMondeo Manager s bohatou výbavou

  Ponúka bohatú výbavu s akciovou cenou už od 28.690 EUR. Súčasťou výbavy Manager sú napríklad adaptívne LED svetlá, navigácia, vyhrievaný volant, čelné sklo a predné sedadlá alebo elektricky ovládané piate dvere.

  Podrobnejšie informácie

 • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ

  9ford-miestny Custom Kombi za cenu trojmiestnej dodávky

  Skladové vozidlá Custom Kombi s bohatou výbavou za cenu 3-miestnej dodávky už od 21.490 EUR bez DPH. Už od 25.788 EUR vrátane DPH. S havarijným poistením na 1 rok zdarma, s originálnou zárukou Ford Protect na 5 rokov.

  Podrobnejšie informácie

 • SERVIS

  Sfordervisná prehliadka Motorcraft len za 99 EUR

  Základná údržba vášho osobného vozidla Ford prevedená vyškolenými technikmi za výhodnú cenu obsahuje: 20-bodovú bezpečnostnú prehliadku, výmenu oleja vrátane výmeny olejového filtra a výmenu vzduchového filtra.

  Podrobnejšie informácie

  fordZimné obutie so zľavou až 44%

  Nečakajte, kým Vás zastihne náhla zmena počasia a pripravte sa na zimu už dostatočne vopred. Nerobte žiadne kompromisy a zakúpte si originálne zimné kolesá. Ford Vám ponúka zimné pneumatiky od prémiových výrobcov.

  Podrobnejšie informácie

  fordAktualizácie navigačných máp 2017

  Vyrazte tým správnym smerom! S našimi aktualizáciami s podrobným pokrytím Európy pre integrované navigačné systémy vozidiel Ford už určite nezablúdite! Teraz len za 99 EUR vrátane DPH. Ponuka je platná do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

Bookmark & Share