Fiesta ST novej generácie

Nová generácia Fiesty ST stavia na všetkom, čo sme sa doteraz naučili, a zachováva si všetky vlastnosti, pre ktoré ste si tento model obľúbili. Prináša však ešte intenzívnejšie emócie. Je ešte výkonnejšia a živšia. Má ešte ostrejšie a precíznejšie naladený podvozok. A môžete si ju prispôsobiť podľa svojich predstáv ako nikdy predtým.

Výsledkom je športový automobil, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári pri každom usadnutí za volant. Pripravte sa teda na poriadnu jazdu s úplne novou Fiestou ST.

 • SPOZNAJTE JU BLIŽŠIE

  Nfordové vozidlo, nový motor

  Úplne nový trojvalcový motor 1.5 EcoBoost udeľuje vozidlu mimoriadnu dynamiku. Vďaka optimalizovanej konštrukcii turbíny vytvorí turbodúchadlo plniaci pretlak rýchlejšie, takže motor reaguje s minimálnym oneskorením. K vysokému výkonu a pohotovej odozve motora prispieva aj kombinácia nepriameho a priameho vstrekovania paliva. Výsledok: Fiesta ST sa pýši výkonom 200 koní.

  fordNastaviteľný charakter vozidla

  Prepínateľné jazdné režimy Normal, Sport a Sport+ upravia odozvu motora aj ďalších systémov pre najrôznejšie situácie, od cesty na nákup až po športovú jazdu na pretekárskej dráhe. V závislosti na zvolenom režime sa mení okrem iného mapovanie plynového pedála, odozva riadenia a citlivosť stabilizačného systému. Takisto v troch stupňoch prepínateľný systém ESC a športový podvozok predstavujú záruku precíznej ovládateľnosti.

  fordViac možností individualizácie

  Nová Fiesta ST ponúka ďaleko viac možností, ako vozidlo dokonale prispôsobiť svojim predstavám. Budete môcť vyberať medzi trojdverovou a päťdverovou karosériou. V ponuke bude tiež niekoľko farebných variantov interiéru, anatomické sedadlá Recaro alebo športovo tvarovaný volant. Pôsobivý vzhľad vozidla dotvorí niektorá zo stylingových sád a 18-palcové kolesá z ľahkej zliatiny.

  Pfordlná inteligentných technológií

  Fiestu ST bude možné objednať s audiosystémom B&O PLAY. Prémiový systém s výkonom 675W je tvorený 10 reproduktormi, wooferom a subwooferom. Vyznačuje sa plným a silným zvukom. Ford SYNC 3 umožňuje ovládať telefón, prehrávanie hudby a navigáciu intuitívnymi hlasovými povelmi. Namiesto hlasového ovládania možno ale používať 8" dotykovú obrazovku. Podporuje gestá, ktoré poznáte z chytrých telefónov. Systém si rozumie s Apple CarPlay a Android Auto.

 • GALÉRIA NOVÁ FIESTA ST

  fordDynamický vzhľad ford

  Koncovky výfuku

  fordLED denné svetlá fordSvalnatý výzor
  ford

  Veľký zadný spojler

  fordSedadlá Recaro fordKontrastné prešívanie fordSystém SYNC 3
Bookmark & Share