Buďte neprehliadnuteľní

Ford Edge stojí na vrchole našej ponuky vozidiel SUV. Teraz sa predstavuje v modernizovanej podobe. Charakteristický dizajn, najmodernejšie technológie a luxusný interiér, to všetko ho posunie o stupeň vyššie.

Pripravte sa na perfektnú kombináciu nových exteriérových dizajnových prvkov a komfortne a moderne vybaveného interiéru. Ďalšími novinkami sú tiež inovatívne asistenčné technológie a nové výkonné motory.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  Efordšte atraktívnejší exteriér

  Exteriér vás zaujme na prvý pohľad. Inteligentný a moderný dizajn mu udeľuje svalnatejšie a ostrejšie tvary. Detaily ako nižšia a širšia predná mriežka alebo nový tvar zadných svetlometov lepšie vyjadrujú dynamický potenciál a športovosť vozidla. Nové svetlá aj nárazníky mu dodávajú neprehliadnuteľnú, dominantnú tvár a sebaistý výraz. Ďalším výrazným prvkom je nový dizajn LED pásikov denného svietenia. Celkový dojem umocňujú 20" kolesá z ľahkých zliatin.

  fordKaždá jazda bude ešte príjemnejšia

  Bez ohľadu na váš hudobný vkus si každá skladba zaslúži znieť presne tak, ako to jej interpret zamýšľal. A presne tak je tomu vďaka sytému B&O PLAY. Tento prémiový audiosystém s výkonom 1000 Wattov je tvorený 12 reproduktormi vrátane subwoofera. Vyznačuje sa plným a silným zvukom. Akustickí špecialisti B&O PLAY navrhli, vyvinuli a naladili audiosystém špeciálne pre nový Edge. Vďaka funkcii aktívneho znižovania hlučnosti navyše bude každá vaša cesta pokojná.

  fordPo všetkých stránkach múdrejší

  V novom Fordu Edge sa stretnete s pestrou paletou inteligentných technológií a systémov. Jedným z týchto systémov je Ford SYNC 3 s multifunkčným dotykovým displejom a hlasovým ovládaním. Môžete s ním pohodlne prepojiť svoj smartfón a nemusíte sa báť, že by mu snáď došla batéria. Vďaka bezdrôtovému dobíjaniu nebudete mať s týmto nikdy problém. Vďaka palubnému modemu FordPass sa nový Edge môže pripojiť k internetu a vie premeniť váš automobil na prístupový bod siete Wi-Fi až pre desať zariadení. Adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go automaticky reguluje rýchlosť jazdy podľa vozidla vpredu. Ak sa prevádzka úplne zastaví, motor vozidla sa vypne a potom znova naštartuje, akonáhle je cesta voľná. Systém vie tiež rozpoznávať dopravné značky a meniť rýchlosť jazdy podľa nich. Asistent vedenia v pruhu vám pomôže udržiavať vozidlo uprostred jazdného pruhu.

 • GALÉRIA NOVÝ FORD EDGE

  ford

  Robustný a
  zároveň obratný

  fordAtraktívny exteriér
  z každého uhla
  ford

  Priestranný aj
  komfortný interiér

  ford

  Nový dizajn
  zadných svetiel

  ford

  Dominantný výraz

  ford

  Systém SYNC3

  ford

  Bezdrôtové nabíjanie

  ford

  B&O PLAY

Bookmark & Share