Predstavujeme Mondeo

Športovo dravý, maximálne príťažlivý a moderný dizajn udeľuje novému Fordu Mondeo dynamickú siluetu. Už zo samotného vzhľadu nového Mondea vyžaruje jeho neobyčajná dynamika a skvelá hospodárnosť. V kombinácii s premyslenou konštrukciou, precíznym dielenským spracovaním a najmodernejšími technológiami tak vzniklo najpokrokovejšie Mondeo všetkých čias.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Mondeo, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu Mondeo
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

  fordmyselný dizajn si vás získa

  Profil športového kupé s nízkou strechou, to je Ford Mondeo. Bočný profil je vytvarovaný tak, aby mal vizuálnu ľahkosť, zatiaľ čo dizajn dômyselnej a technickej prednej časti obsahuje novú a nápadnejšiu lichobežníkovú mriežku, kapotu s prelismi a precízne tvarované adaptívne svetlomety s tenkým dizajnom.

  Viac o dizajne a farbách karosérie

  fordUžite si výhod hybridnej technológie

  Nové Mondeo je priekopníkom technológií. V prevedení Hybrid spája výhody pohonu na elektrinu a benzín. Hybridné Mondeo vyniká spotrebou a komfortom, zároveň ale nerobí ústupky v dynamike a dojazde. Rekuperačné brzdenie a ďalšie chytré systémy pomáhajú využiť výkon a hospodárnosť na maximum.

  Viac o výkone a hospodárnosti

  fordDynamické LED svetlomety

  Tieto svetlomety vám pomôžu vidieť aj do zákruty. Adaptívne LED svetlomety sledujú vozovku presne podľa toho, ako otáčate volantom alebo ako rýchlo zrovna idete. Tým vám zaisťujú dokonalú viditeľnosť. Hlavným benefitom LED technológie je jasné a prirodzené svetlo s dlhou životnosťou.

  Viac o technológiach a komforte

  Bfordezchybná trakcia na každom povrchu

  Inteligentný pohon všetkých kolies AWD vo Forde Mondeo okamžite reaguje na meniaci sa povrch cesty. Rozdeľuje silu motora medzi jednotlivé kolesá tak, ako je v danej situácii najvhodnejšie. Sofistikovaný systém pracuje na báze senzorov a jeho softvér vie rozhodnúť, koľko sily môžu kolesá preniesť na vozovku.

  Viac o ovládateľnosti

  fordNafukovacie bezpečnostné pásy

  Ďalšou inováciou sú nafukovacie bezpečnostné pásy, ktoré poskytujú cestujúcim vzadu na oboch vonkajších sedadlách vyššiu úroveň ochrany. V prípade nehody sa pásy nafúknu a tým sa ich plocha zväčší päťnásobne.Výhodou je menšie zaťaženie hrudného koša a účinnejšie primknutie k sedadlu.

  Viac o bezpečnosti a zabezpečení

Bookmark & Share