Fotogaléria

Akciová ponuka financovania

V prípade záujmu Vám vypracujeme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Stačí nás len kontaktovať na office@impuls-leasing.sk. K vypracovaniu ponuky uveďte cenu a špecifikáciu vozidla podľa Vášho výberu, preferovaný spôsob financovania, dobu nájmu a požadovanú akontáciu, prípadne aj požiadavky k poisteniu vozidla. Viac informácií nájdete na samostatnej webovej stránke spoločnosti.

 

Tretiny bez navýšenia

Nulové navýšenie platí na všetky osobné a úžitkové vozidlá pri financovaní formou finančného leasingu a úveru, s úrokovou sadzbou 0,01%, úvodnou platbou vo výške 33,34% a dvomi ročnými splátkami vo výške 33,33%.
Akcia platí do 31. marca 2017.

Štvrtiny bez navýšenia

Nulové navýšenie platí na všetky osobné a úžitkové vozidlá pri financovaní formou finančného leasingu a úveru,  s úrokovou sadzbou 0,01%, úvodnou platbou vo výške 25% a tromi ročnými splátkami vo výške 25%.
Akcia platí do 31. marca 2017.

Pätiny bez navýšenia

Nulové navýšenie platí na všetky osobné a úžitkové vozidlá pri financovaní formou finančného leasingu a úveru, s úrokovou sadzbou 0,01%, úvodnou platbou vo výške 20%. 4 splátky, vo výške 20%, je možné splácať v pravidelných intervaloch po 6, 9 alebo 12 mesiacoch.
Akcia platí do 31. marca 2017.

PHM bonus 200 EUR pre úžitkové vozidlá

Tankovacia karta na PHM v hodnote 200 EUR ako bonus k financovaniu úžitkových vozidiel FORD Transit Custom, Tourneo Custom a FORD Transit Van, DCiVan a Kombi. Akcia platí na financovanie na obdobie 3,4 alebo 5 rokov len s mesačnými splátkami.
Akcia platí do 31. marca 2017.

Balík  poistenia vrátane poistenia finančnej straty

S balíkom poistenia SummitSafety bude Vaše vozidlo v bezpečí. SummitSafety je garancia 100% hodnoty vozidla počas doby financovania. SummitSafety je financovanie podľa Vašich požiadaviek na lízing, úver či financovanie formou pätín, štvrtín, tretín alebo polovíc so zvýhodnenými sadzbami povinného a havarijného poistenia s poistením finančnej straty pre prípad totálnej škody alebo odcudzenia cez Allianz SP. Akcia platí do 31. marca 2017.