Fotogaléria

Limitovaná ponuka vozidiel Ford

Ak máte záujem o konkrétnu verziu niektorého z modelov Ford, prezrite sa našu limitovanú ponuku výbav. Môžete tiež navštíviť najbližšieho predajcu a informovať sa o najlepších ponukách. Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky ceny limitovaných ponúk sú uvádzané vrátane DPH.

 

FOCUS S LETNOU ZĽAVOU 700 EUR !!!

Ford Focus v štýlovej výbave ClassicX už za skvelých 12.290 EUR. Naviac odkupný bonus až 1.000 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma len pre skladové vozidlá. 
 
Viac informácií

NOVÝ C-MAX S LETNOU ZĽAVOU 700 EUR !!!

Nový Ford C-MAX TrendX už od 14.190 EUR alebo Grand C-MAX TrendX už od 15.790 EUR. Naviac odkupný bonus až 1.000 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma len pre skladové vozidlá. 
  
Viac informácií

NOVÁ KUGA S LETNOU ZĽAVOU 700 EUR !!!

Naviac odkupný bonus až 1.500 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma len pre skladové vozidlá. 
Teraz aj s uvádzacím bonusom až do 5.500 EUR !!!
  
Viac informácií

Nové Mondeo Manager už od 28.690 EUR

Luxusné prevedenie interiéru aj exteriéru, množstvo nových inovatívnych technológií a praktické doplnky pre každodenné použitie, to je nový Ford Mondeo vo výbave Manager s cenou už od 28.690 EUR.
  
Viac informácií