Fotogaléria

Zabodovali viaceré modely značky Ford

15. januára 2008 - Začiatok roka sa pre značku Ford nesie v znamení ďalších úspechov. Potom ako získal Ford Mondeo, uvedený na trh v minulom roku, etiketu schválenia "Allergy tested interior" za svoj antialergický interiér, stal sa celkovým víťazom najpredávanejšieho britského motoristického týždenníka Auto Express pre rok 2007 a jeho bezpečnosť bola potvrdená v testoch Euro NCAP, keď sa zaradil spolu s modelmi Focus, S-MAX a Galaxy medzi top 10 hodnotení - prichádzajú  hneď v januári tri nové trofeje.

Ford Mondeo, rodinné Auto roka

Urobiť dobrý dojem na Top Gear Team nie je jednoduché, ale táto porota jednohlasne rozhodla, že Ford Mondeo si titul 2007 Family Car of the Year zaslúži. Na odovzdávaní cien povedali: „Ford Mondeo je jediné auto, na ktorom sa zhodneme všetci.. Mondeo je fantastické vozidlo. Je praktické, má dobrý výber motorov, je veľmi pohodlné a má výborné jazdné vlastnosti, takže si zaslúži byť víťazom titulu 2007 Top Gear Family Car.“
 

Dvojitá pýcha nového Fordu Mondeo

Model Ford Mondeo 2.0 TDCi Zetec sa stal víťazom časopisu What Car? (Ktoré Auto?) v oboch kategóriách – Family Car (Rodinný automobil) a Estate Car (kombi).

5 modelov Ford ocenených titulom 2008 BusinessCar

Po oceneniach od časopisu What Car? a tímu Top Gear, sa Mondeo opäť ocitlo medzi víťazmi. Čitatelia časopisu BusinessCar rozhodli, že modelom Ford patrí prvenstvo v piatich kategóriách: Business Car of the Year pre Ford Mondeo (hlavná cena obsahujúca všetky nové modely roku 2007), Upper Medium Car of the Year (kategória vyššia stredná trieda) pre Ford Mondeo, Estate Car of the Year (kategória kombi) pre Ford Mondeo, Mini-MPV of the Year pre Ford S-MAX,  MPV of the Year pre Ford Galaxy.