Fotogaléria

Limitovaná edícia Fiesta Sport EditionX

4. novembra 2009 - Ford pripravil pre svojich zákazníkov špeciálnu limitovanú športovú edíciu s názvom Ford Fiesta Sport EditionX 1.6 Ti-VCT 88 kW/120k, iba 20 ks, všetky modely sú v bielej farbe Frozen White, dve prevedenia interiéru.

Spoločnosť Summit Motors Slovakia, spol. s r.o., oficiálny dovozca vozidiel Ford na Slovensku pripravil pre svojich zákazníkov limitovanú športovú edíciu modelov Fiesta. Špecifikácia ich výbavy bola zostavená aj v spolupráci s čitateľmi motoristického mesačníka Auto Bild.

Ford Fiesta Sport Edition X obsahuje: ESP/IVD vrátane TCS + bezpečnostný brzdový asistent EBA, ABS + elektronický systém EBD; výstražná funkcia svetiel pri núdzovom brzdení, imobilizér, výškovo a pozdĺžne nastaviteľný 3-ramenný volant potiahnutý syntetickou kožou, hlavica radiacej páky a rukoväť parkovacej brzdy potiahnutá syntetickou kožou, športové hliníkové pedále a ozdobné lišty prahov dverí, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s nastaviteľnou bedrovou opierkou, airbag vodiča a spolujazdca, bočné airbagy + kolenný airbag na mieste vodiča a veľa ďalšieho. Cena limitovanej edície Ford Fiesta Sport Edition X je oproti bežnej cenníkovej cene zvýhodnená o viac ako 3000 EUR!