Fotogaléria

NOVÝ FORD S-MAX

Najnovšie inteligentné technológie a oslňujúci vzhľad, strhujúca dynamika a precízna ovládateľnosť, tým všetkým vyčnieva úplne nový Ford S-MAX z davu. Flexibilitu, praktickosť a hospodárnosť má vo svojich génoch. Vďaka bohatej palete inteligentných technológií je nový Ford S-MAX jedným z najdômyselnejších vozidiel na trhu vo svojej triede. Či už preferujete aktívny životný štýl alebo dáte prednosť rodinnej pohode, práve ste našli auto, ktoré je pre vás ako stvorené. Ponúkne vám priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb. Spoznajte ho teraz bližšie ...

 

ISTOTA ZA VOLANTOM

Inteligentný pohon všetkých kolies AWD dokáže plynule meniť rozdelenie hnacej sily motora podľa toho, či zrovna idete po mokrom, suchom alebo namrznutom povrchu. Podľa potreby posiela viac sily na predné alebo naopak na zadné kolesá. Výsledkom je lepšia ovládateľnosť a tiež spotreba, systém totiž poháňa zadné kolesá len v prípade potreby.

SKVELÁ FLEXIBILITA

Flexibilný systém sedadiel poskytuje veľkorysý priestor pre päť alebo až sedem osôb, pričom možnosť samostatného sklápania sedadiel v druhej a tretej rade ponúka nespočetné množstvo rôznych konfigurácií. Sedadlá v druhej a tretej rade možno sklopiť do roviny jediným stlačením tlačidla a okamžite tak vytvoriť miesto pre športové vybavenie alebo pre kutilov.PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Stačí stlačiť tlačidlo a elektricky ovládaná roleta sa stiahne, aby pustila do kabíny prirodzené denné svetlo cez panoramatickú strechu. Špeciálna reflexná vrstva na skle pritom zaisťuje, aby sa interiér neprehrieval, a súčasne vás chránil pred škodlivými UV lúčmi. Vaši spolucestujúci tiež určite ocenia pri priaznivom počasí skvelý výhľad na oblohu.

FORD SYNC 2

Vďaka vylepšenej generácii multimediálneho systému Ford SYNC 2 s dotykovou obrazovkou môžete bezdrôtovo prepojiť váš mobilný telefón s palubným systémom. Hudbu či telefón, navigačný systém a klimatizáciu možno ovládať jednoduchými hlasovými pokynmi alebo cez 8" farebnú dotykovú obrazovku na ktorej si môžete tiež prezerať napríklad vaše obrázky.


Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford S-MAX, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu nový S-MAX
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford