Fotogaléria

Ženevský autosalón 2012

Ford predstavuje svetové novinky v premiére na Ženevskom autosalóne 2012. Ford odhaľuje model B-MAX pripravený do výroby, ako jeden z technicky najvyspelejších malých automobilov v Európe. Svetovej premiéry sa dočká aj finálna podoba túžobne očakávaného modelu Ford Fiesta ST. Ford Kuga novej generácie absolvuje svetovú premiéru, je elegantnejší, priestrannejší a lepšie spojený s okolitým svetom než kedykoľvek predtým. Úplne nový koncept Tourneo Custom vo svetovej premiére naznačuje, ako bude vyzerať nový mikrobus s kvalitami osobného automobilu. Spoločnosť Ford navyše dokazuje svoje odhodlanie smerovať k lepšie udržateľnej budúcnosti automobilizmu prostredníctvom modelu Focus Electric a s nadšením prijímaného nového Focusu s 1,0-litrovým motorom EcoBoost.

 

Viac informácií o expozícií značky Ford na ženevskom autosalóne

 

Nový Ford B-MAX

 B-MAX prinesie prvotriedne spracovanie a kvalitné materiály spoločne s flexibilným sedením a výnimočným batožinovým priestorom.  B-MAX je vybavený špičkovými technológiami pre zákazníkov, ktorí hľadajú nové vozidlo tej správnej veľkosti.

Prećítajte si viac ...

Nová Fiesta ST

Nová Fiesta ST v sebe spája špičkový dizajn a technológiu Ford. Výsledkom je atraktívne, kompaktné a výkonné vozidlo. Fiestu ST vyvinula spoločnosť Ford Team RS uplatnením prístupu Ford Performance Car DNA.

Prećítajte si viac ...

Nový Ford Kuga

Kompletne vynovený Ford Kuga, odhalený na Ženevskom autosalóne 2012, nadväzuje na obrovský úspech súčasného modelu a zavádza nové technológie, a tiež aerodynamickejší, elegantnejší a priestrannejší dizajn.

Prećítajte si viac ...

Koncept Tourneo Custom

Koncept Ford Tourneo Custom má svetovú premiéru na Ženevskom autosalóne, kde predvedie svoj dramatický nový dizajn a reprezentuje očakávanú, úplne novú rodinu jednotonových mikrobusov a úžitkových vozidiel z radu Ford Transit.

Prećítajte si viac ...

Zelenšia budúcnosť modelov Focus

Dva vzrušujúce modely z radu Focus, jeden s 1,0l motorom EcoBoost a druhý bezpalivový Focus Electric, ukazujú cestu k lepšej udržateľnejšej budúcnosti automobilizmu a dopĺňajú rastúci sortiment energeticky úsporných vozidiel s technológiami ECOnetic.

Prećítajte si viac ...