Fotogaléria

NOVÝ FORD GALAXY

Úplne nová úroveň prémiovej kvality, elegantný a pritom moderný dizajn, najvyspelejšie technológie, to je nový Ford Galaxy. Sedadlá v treťom rade možno nielen sklápať, ale aj vyklápať späť hore do vztýčenej polohy jednoduchým stlačením tlačidla. Nový Ford Galaxy ponúka túto funkciu ako prvé vozidlo svojej triedy. Je to náš  najnovší sedemmiestny automobil, ktorý prináša úplne nový zážitok z jazdy pre všetkých sedem cestujúcich a zároveň nastavuje nové meradlá hospodárnosti.

 

Predstavenie nového Fordu Galaxy

Inteligentný pohon všetkých kolies nového Fordu Galaxy

 

Šikovné, kultivované a štýlové Galaxy

Nezameniteľná silueta s pretiahnutými svetlometmi, chrómované detaily a zadný spojler udeľujú vozidlu nadčasový vzhľad. Pôsobivá paleta výkonných a vysoko hospodárnych zážihových aj vznetových motorov dostupných pre nový Ford Galaxy prináša ešte lepšiu dynamiku pri súčasnom znížení spotreby a emisií CO2. V neposlednom rade je tu tiež rozsiahly rad inteligentých technológií, premyslených funkcií a asistenčných systémov, ktorých účelom je postarať sa o vaše pohodlie a bezpečie za každej situácie. Napríklad na želanie dodávaná panoramatická strecha s elektrickým otváraním púšťa do kabíny prirodzené svetlo a tým zdôrazňuje vzdušnosť interiéru.

Dômyselné usporiadanie sedadiel pre maximálnu flexibilitu

Stelesnenie kultivovanosti, to je interiér nového Fordu Galaxy. Vďaka premyslenému dizajnu máte všetky funkcie, ovládacie prvky a odkladacie priestory intuitívne na dosah ruky. Všestranná sústava sedadiel poskytuje veľkorysý priestor až pre sedem pasažierov, predné sedadlá sú na želanie k dispozícii ako nové multifunkčné masážne sedadlá, ktorá nielenže poskytujú lepšiu oporu, ale zároveň uvoľňujú svalové napätie pri dlhých cestách.

Systém sedadiel Power Easy Fold

Ak si zvolíte na želanie dodávaný systém Power Easy Fold - elektromechanické ovládanie jednotlivých sedadiel 3. radu, budete môcť všetky sedadlá sklápať dole a späť hore jednoduchým stlačením tlačidla. Sedadlá v druhom rade sa sklápajú dole taktiež stlačením tlačidla. Výsledkom je množstvo konfigurácií vnútorného priestoru.

Posaďte sa do prvej triedy

V priestrannej a mimoriadne komfortnej kabíne je dostatok miesta na to, aby ste sa mohli pohodlne usadiť, uvoľniť sa a vychutnať si každú cestu. Interiér vás popri vysokej kvality použitých materiálov ohromí tiež precíznym spracovaním detailov.