Fotogaléria

Náklady na údržbu a servis

Náklady na servis, údržbu a opravy sú tiež dôležitým aspektom, pretože váš automobil môže ročne najazdiť veľa kilometrov. Preto bol nový Ford Tourneo Courier navrhnutý tak, aby celkové náklady na jeho vlastníctvo boli čo najnižšie. Tomu zodpovedajú aj servisné intervaly 30.000 km alebo jeden rok. Nové Tourneo Courier vám tak nielen pomôže lepšie zvládať náročné diaľkové trasy, ale z dlhodobého hľadiska vám ušetrí aj nemalé množstvo peňazí.

 

Vysoká zostatková hodnota vozidla

Modely z rodiny vozidiel Tourneo takisto patria medzi populárne vozidlá na trhu s ojazdenými motorovými vozidlami, rovnako ako ich úžitková verzia Transit. Ich vlastníci tak môžu profitovať z veľkej zostatkovej hodnoty vozidla. Nové Tourneo Courier nebude výmimkou, má atraktívny a funkčný dizajn a mimoriadnu životnosť. Tieto vlastnosti získal už pri svojom návrhu, takže je predurčený, aby zákazníkov priťahoval rovnako silno v bazári, ako keď bol nový.

Dlhá záruka na prehrdzavenie pre pokoj duše

Kvalitu spracovania potvrdzuje aj fakt, že nový Ford Tourneo Courier má štandardne 12-ročnú záruku na prehrdzavenie karosérie. Takisto všetky hlavné diely podvozka sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Osobitná pozornosť bola venovaná najzraniteľnejším oblastiam. Antikorózna ochrana je tiež lepšia.

Nižšie náklady vďaka dlhým servisným intervalom

Všetky diely nového Fordu Tourneo Connect sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu trvanlivosť a minimálne nároky na údržbu. Preto sme mohli stanoviť servisný interval až na 30.000 kilometrov alebo jeden rok.

Upozorní vás na pokles tlaku v pneumatike

Udržiavať správny tlak v pneumatikách je dôležité z hľadiska spotreby paliva, životnosti pneumatík aj bezpečnosti jazdy. Preto senzory tlak nepretržite sledujú a na prípadný problém vás hneď upozornia, aby ste mohli zastaviť, skontrolovať pneumatiku a buď ju dofúkať, alebo koleso vymeniť.

Prvotriedna úroveň spracovania

Nový Ford Tourneo Courier ponúka naozaj špičkovú úroveň spracovania exteriéru. Bolo vynaložené veľké úsilie na to, aby sa maximálne znížil počet deliacich čiar a vozidlo získalo jednoliaty moderný vzhľad. Špičkovú úroveň spracovania sa podarilo dosiahnuť aj vďaka tomu, že každý prvok exteriéru dokonale zapadá na svoje miesto a má kvalitnú povrchovú úpravu. To sa prejavuje na súdržnosti celej karosérie, typickej pre osobné vozidlá.

Dôkladne otestovaný

Všetky materiály použité v interiéri boli podrobené náročným testom, aby bola zaistená ich maximálna životnosť. Menšie opotrebenie znamená, že si vozidlo dlhšie uchová svoj elegantný, profesionálny vzhľad a trhovú hodnotu.