Fotogaléria

Dodávka na ktorú budete hrdý

V exteriéri nového Transitu Connect tvarovanom podľa zásad kinetického designu značky Ford sa odráža účelnosť, ale aj štýl. Napríklad vďaka dokonalejšej aerodynamike má dodávka nižšiu spotrebu paliva. Technicky vyspelé svetlá potom zlepšujú výhľad za zníženej viditeľnosti. Jednotlivé diely sú skonštruované s ohľadom na jednoduchú údržbu a opraviteľnosť, aby prevádzkové náklady boli čo najnižšie. Tento expresívny, dynamický štýl vozidla zaviedol nové štandardy v kategórii kompaktných dodávok a je dokonalým partnerom pre širokú škálu vašich pracovných aktivít.

 

Pochválte sa Vašim novým úžitkovým vozidlom

Nový Ford Transit Connect s elegantným a moderným vzhľadom posúva dizajn rodiny vozidiel Transit úplne novým smerom. Vylepšený zaoblený dizajn dodáva vozidlu rovnaký dynamický charakter, akým sa vyznačujú osobné vozidlá Ford vyrobené v duchu kinetického dizajnu automobilky, avšak bez kompromisov z hľadiska výnimočnej prepravnej kapacity, ktorá je pre modelový rad Transit typická.

Prvotriedna prepravná kapacita

Pod štýlovým vzhľadom exteriéru zostal nový Ford Transit Connect verný dedičstvu modelov z rady Transit. Ponúka prvotriedne schopnosti prevážania nákladu, vrátane množstva inovatívnych nových funkcií v nákladovom priestore. Okrem ponuky maximálneho objemu nákladu vo svojej triede, je nákladový priestor nového Transitu Connect starostlivo optimalizovaný tak, aby ponúkal väčší priestor a viac flexibility, než ktorékoľvek iné vozidlo.

Lepšia aerodynamika pre nižšiu spotrebu

Pri pomalej jazde ponecháva aktívna maska ​​chladiča otvorený prístup vzduchu do motorového priestoru. Akonáhle zrýchlite, automaticky sa uzavrie. Tým sa zlepší aerodynamika vozidla, čo vedie k nižšej spotrebe vášho vozidla.

Viac ako len obyčajné zámky

Nový Ford Transit Connect zámky, ktoré sa automaticky uzamknú ak do 45 sekúnd po odomknutí diaľkovým ovládačom nedôjde k otvoreniu dverí. Zároveň nedovolia uzamknúť predné dvere, ak nie sú dobre zatvorené. V prípade dopravnej nehody sa odomknú všetky dvere pri aktivácii airbagov.

Ford Easy-Fuel proti zámene palív

S týmto systémom je načerpanie nesprávneho druhu paliva prakticky nemožné, pretože nesprávna tryska tankovacej pištole neprejde hrdlom. A pretože je systém Ford Easy-Fuel bezviečkový, nemusíte ani manipulovať so špinavým viečkom.

Svetlá, ktorá vám svietia do zákrut

Svetlá, ktoré svietia do zákrut, aby ste v noci lepšie videli su tiež neoceniteľným pomocníkom nočných presunov. Ak odbočuje alebo vchádzate na parkovacie miesto, automaticky sa rozsvieti svetlo v svetlometoch, aby vám posvietilo do strany.

Svetlomety, ktoré sa sami rozsvietia

Nový Transit Connect senzory, ktoré zaznamenajú úbytok svetla za súmraku alebo pri náhlej zmene svetelných podmienok. Napríklad keď vojdete do tunela. V takom prípade sa automaticky aktivujú predné svetlomety. Výsledkom je jednoduchšia a bezpečnejšia jazda. Automatické svetlomety k dispozícii ako výbava na želanie spolu s automatickými stieračmi.

Stierače, ktoré sa automaticky prispôsobia dažďu

Stierače s dažďovým senzorom sa automaticky spustia, akonáhle zaznamenajú vlhkosť na čelnom okne. Rýchlosť stierania je ďalej automaticky regulovaná podľa intenzity dažďa. Sami si môžete zvoliť jednu zo šiestich úrovní citlivosti, ktoré určujú, pri akom množstve vody na prednom skle sa stierače zapnú. Stierače s dažďovým senzorom sa dodávajú ako výbava na želanie spolu s automatickými svetlometmi.

Senzory, vďaka ktorým zaparkujete bez stresu

Parkovacie senzory vozidla Ford Transit Connect vás informujú o vzdialenosti k najbližšej prekážke vpredu aj vzadu. Akonáhle zaznamenajú nejaký objekt v aktuálnom smere vozidla, upozornia vás na neho zvukovým signálom, ktorý bude postupne nadobúdať na intenzite v závislosti na skrátení vzdialenosti od prekážky.

Ešte ľahšie cúvanie

Stĺpiky, smetné koše či nízke múriky, zadná parkovacia kamera vám ukáže priestor za vozidlom na obrazovke zabudovanej do stredovej konzoly. Aktivuje sa automaticky pri zaradení spätného chodu. Systém navyše zobrazuje virtuálne navádzacie línie, ktoré vám pomôžu zájsť aj do tých najužších miest.