Fotogaléria

Nenáročný na údržbu

Náklady na servis, údržbu a opravy sú tiež dôležitým aspektom, pretože váš úžitkový automobil môže ročne najazdiť veľa kilometrov. Preto bol nový Ford Transit Connect navrhnutý tak, aby celkové náklady na jeho vlastníctvo boli čo najnižšie. Tomu zodpovedajú aj servisné intervaly 30 000 km alebo jeden rok. Nový Ford Transit Connect vám tak pomôže nielen lepšie zvládať najrôznejšie problémy pracovného dňa, ale z dlhodobého hľadiska vám ušetrí aj nemalé množstvo peňazí.

 

Dlhé servisné intervaly znamenajúce menej nákladov

Všetky súčasti nových Transitov Connect sú vyrobené s ohľadom na maximálnu trvanlivosť a minimálne nároky na údržbu. Preto sme mohli stanoviť interval údržby až na 30 000 km alebo jeden rok. Takisto vyspelé motory, ktorými je nový Transit Connect vybavený, sú neobyčajne hospodárne, odolné a spoľahlivé. Aj diely pri ktorých sa predpokladá bežné opotrebenie, boli navrhnuté tak, aby slúžili čo najdlhšie bez nutnosti údržby.

Dlhá záruka na prehrdzavenie pre pokoj duše

Kvalitu spracovania potvrdzuje aj fakt, že nový Transit Connect má štandardne dlhoročnú záruku na prehrdzavenie karosérie. Takisto všetky hlavné diely podvozka sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Osobitná pozornosť bola venovaná najzraniteľnejším oblastiam. Antikorózna ochrana je tiež lepšia.

Vysoká zostatková hodnota vozidla

Všetky modely z rady Transit sú známe svojou popularitou na trhu s ojazdenými vozidlami. Ich vlastníci tak môžu profitovať z veľkej zostatkovej hodnoty. Nový Transit Connect vôbec nie je výmimkou, má atraktívny a funkčný dizajn a mimoriadnu životnosť. Takže je predurčený, aby sa stal ďalším Transitom, ktorý bude zákazníkov priťahovať rovnako v bazári, ako keď bol nový.

Maximálne preverenie spoľahlivosti

Nový Ford Transit Connect bol podrobený komplexným testom odolnosti. Dôkazom je víťazstvo v teste Arctic Van Test, jednej z najkrutejších skúšok kvality a odolnosti vozidiel na planéte. Transit Connect zvíťazil vo svojej kategórii po súperení v zničujúcej päťdňovej skúške, v ktorej museli vozidlá a ich vodiči čeliť mimoriadne náročným výzvam na ľade a snehu v zamrznutej krajine severného Fínska. V skúške zahŕňajúcej rôzne disciplíny, od slalomu na zamrznutej letiskovej dráhe až po mučivú 700-kilometrovú jazdu po zľadovatených vyjazdených poľných cestách, zvíťazili dodávkové vozidlá Transit Connect vďaka celkovo vysokej kvalite v rôznych oblastiach hodnotenia, ako napríklad spotreba paliva, schopnosť prevážať náklad alebo ovládateľnosť.