Fotogaléria

Nenáročný na údržbu

Náklady na servis, údržbu a opravy sú tiež dôležitým aspektom, pretože váš úžitkový automobil môže ročne najazdiť veľa kilometrov. Preto bol nový Ford Transit Courier navrhnutý tak, aby celkové náklady na jeho vlastníctvo boli čo najnižšie. Napríklad viacdielny zadný nárazník, postranné ochranné lišty a strategicky umiestnené predné a zadné svetlomety znižujú rozsah škôd v prípade nehody. Kvalitné spracovanie a odolné diely predlžujú servisné intervaly, čím tiež šetria vaše peniaze.

 

Dôkladne otestovaný

Všetky materiály použité v interiéri boli podrobené náročným testom, aby bola zaistená ich maximálna životnosť. Menšie opotrebenie znamená, že si vozidlo dlhšie uchová svoj elegantný, profesionálny vzhľad a trhovú hodnotu.

Dlhé servisné intervaly znamenajú menej prestojov

Každý diel a každý komponent nového Transitu Courier bol navrhnutý s dôrazom na maximálnu odolnosť a životnosť bez potreby údržby. Preto sme mohli predĺžiť servisný interval až na 30 000 kilometrov alebo jeden rok.

Dlhá záruka na prehrdzavenie pre pokoj duše

Kvalitu spracovania potvrdzuje aj fakt, že nový Transit Courier má štandardne 12-ročnú záruku na prehrdzavenie karosérie. Takisto všetky hlavné diely podvozka sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Osobitná pozornosť bola venovaná najzraniteľnejším oblastiam. Antikorózna ochrana je tiež lepšia.

Viacdielny nárazník pre jednoduchšie opravy

Na rozdiel od iných dodávok v tejto triede nie je nutné vymieňať celý nárazník, ak dôjde k jeho poškodeniu iba na jednom mieste. A to preto, že nárazník sa dômyselne skladá z troch samostatných dielov, ktoré sa dajú v prípade potreby vymeniť za zlomok ceny celého nárazníka.

Ľahko udržiavateľná ochrana podlahy

Gumené rohože pomáhajú udržovať kabínu v čistote, zatiaľ čo záťažová podlahová krytina a obloženie bočníc v nákladovom priestore chráni vašu dodávku aj náklad pred odreninami a škrabancami.