Fotogaléria

Tlačové správy o novom Transite Courier

Byť neustále informovaný o zaujímavých veciach, ktoré sa dejú v súvislosti s novým Transitom Courier na celom svete, je veľmi jednoduché. Získajte všetky informácie o novom Transite Courier a s ním spojených novinkách, špeciálnych akciách a nadchádzajúcich podujatiach.

 

Po tretíkrát držiteľom titulu motor roka

25. júna 2014 – Malý zážihový motor, ktorý poháňa vozidlá značky Ford, vrátane novej Fiesty, prekonal konkurenciu zo strany luxusných značiek a supervozidiel a už tretí raz po sebe si odniesol Oscara vo svete motorov, čím dosiahol bezprecedentné víťazstvo. Malý 1,0-litrový motor EcoBoost od spoločnosti Ford Motor Company, ktorý prináša úsporu paliva bez toho, aby utrpel jeho výkon, bol dnes vyhlásený za Medzinárodný motor roka 2014. Ocenenie získal za svoje jazdné vlastnosti, výkon, úspornosť, kultivovanosť a technológiu. Stalo sa tak na veľtrhu motorov Engine Expo 2014 v nemeckom Stuttgarte, a to už tretí rok po sebe.

Prečítajte si celý článok

Medzinárodný motor roka 2013

5. júna 2013 – Obľúbený, hospodárny, no prekvapivo živý trojvalcový 1,0-litrový zážihový motor EcoBoost od spoločnosti Ford Motor Company dnes, rovnako ako pred rokom, získal titul Medzinárodný motor roka 2013. Motor EcoBoost s objemom 1,0 litra, ktorý využíva kombináciu priameho vstrekovania paliva, preplňovania turbodúchadlom a variabilného časovania ventilov v záujme zníženia spotreby paliva bez negatívneho vplyvu na výkon, získal najvyššie skóre v celej histórii udeľovania týchto ocenení. Okrem toho zvíťazil aj v kategórii Najlepší motor pod 1,0-litra v rámci výročného udeľovania cien magazínu Engine Technology International.

Prečítajte si celý článok

Svetová premiéra Transitu Courier

9. apríla 2013 – Na výstave úžitkových vozidiel v Birminghame bude mať dnes svetovú premiéru úplne nová kompaktná a hospodárna dodávka Transit Courier značky Ford. Spoločnosť tak po prvýkrát predstaví ucelený rad štyroch modelov nasledujúcej generácie úžitkových vozidiel radu Transit. Transit Courier, ponúkajúci najväčší nákladový priestor, najnižšie prevádzkové náklady a najlepšie bezpečnostné prvky v danej triede, je najmenším členom radu modelov Transit. Spoločne s vozidlami Transit Connect, Transit Custom a Transit.

Prečítajte si celý článok