Fotogaléria

Tlačové správy o Forde Tourneo Custom

Byť neustále informovaný o zaujímavých veciach, ktoré sa dejú v súvislosti s modelom Tourneo Custom na celom svete, je veľmi jednoduché. Získajte všetky informácie o modeli Tourneo Custom a s ním spojených novinkách, špeciálnych akciách, nadchádzajúcich podujatiach a špeciálnych ponukách.

 

Najvyššie hodnotenie Euro NCAP pre Custom

12. decembra 2012 – Úplne nový model Transit Custom ako prvý vo svojej triede vkročil na panenskú pôdu a získal päťhviezdičkové hodnotenie nezávislej organizácie Euro NCAP, ktorá vykonáva skúšky bezpečnosti vozidiel. Rovnaké hodnotenie sa dostalo aj celkom novému mikrobusu Tourneo Custom. Držiteľ titulu Medzinárodná dodávka roka 2013 získal po absolvovaní nových nárazových skúšok organizácie Euro NCAP s ťažkými nákladnými vozidlami až 77-percentné hodnotenie v kategórii celkovej bezpečnosti. Model získal bezkonkurenčne najlepšie hodnotenia vo svojej triede vozidiel v kategórii ochrany detí a dospelých, ako aj v oblasti bezpečnostných prvkov.

Prečítajte si celý článok

Výstava úžitkových vozidiel v Birminghame

24. apríla 2012 – Spoločnosť Ford je na výstave úžitkových vozidiel CV Show v Birminghame pripravená obsadiť titulné stránky, v doteraz najväčšom stánku Ford na tejto výstave zažiari vo svetovej premiére úplne nový model Ford Transit Custom. Okrem tejto novinky nájdeme v pozoruhodnej, 18-člennej skupine vystavovaných vozidiel nový, dynamický Ford Tourneo Custom, všetky tri karosárske verzie kompletne vynoveného pickupu Ford Ranger a zatiaľ najhospodárnejšie dodávkové vozidlo značky Ford, nový Fiesta Van ECOnetic Technology.

Prečítajte si celý článok

Tourneo Custom v Európe už tento rok

19. marca 2012 – Spoločnosť Ford dnes oznámila, že predaj nového dynamického modelu Tourneo Custom sa v Európe aj ďalších krajinách začne tento rok. Štýlový mikrobus, ktorý si získal obdivovateľov už ako koncept na ženevskom autosalóne, predstavuje prvý krok záväzku spoločnosti Ford zmodernizovať do roku 2014 celý rad úžitkových vozidiel. Sériová verzia modelu Tourneo Custom sa v apríli predstaví na autosalóne úžitkových vozidiel v Birminghame. Nové odvážne Tourneo Custom predznamenáva začiatok revolúcie radu úžitkových vozidiel Ford.

Prečítajte si celý článok

Odhalený koncept Tourneo Custom

5. marca 2012 - Koncept Ford Tourneo Custom je predzvesťou príchodu úplne nového radu vozidiel. Koncept Tourneo Custom, ktorý využíva rovnaké princípy kinetického dizajnu ako najnovšie osobné automobily Ford, má dynamický a veľmi moderný vzhľad, ktorý pritiahne úplne novú generáciu zákazníkov. Jeho výbava zahŕňa najnovšie technológie na podporu vodiča a systém SYNC s funkciou Emergency Assistance.

Prečítajte si celý článok

V Ženeve predstavia koncept Tourneo Custom

22. februára 2012 – Koncept Ford Tourneo Custom absolvuje svetovú premiéru na Ženevskom autosalóne, kde predvedie svoj dramatický nový dizajn a bude reprezentovať očakávanú, úplne novú rodinu jednotonových mikrobusov a úžitkových vozidiel z radu Ford Transit pre Európu a Áziu. Dynamický a moderný koncept Tourneo Custom využíva rovnaký kinetický dizajnový jazyk ako ostatné najnovšie osobné vozidlá Ford, pričom ponúka výnimočnú kombináciu priestrannosti, elegancie a funkčnosti, a mal by pritiahnuť novú generáciu záujemcov o model Tourneo.

Prečítajte si celý článok