Fotogaléria

Originálne náhradné diely Ford

Originálne diely Ford sú pre vozidlo, vodiča ale aj pre chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky najvhodnejšie. Legislatíva EU vyžaduje aby automobil splňoval prísne normy, napr. v oblasti bezpečnosti, ochrany chodcov ale i ochrany životného prostredia. Všetky tieto faktory ovplyvňujú sériovú výrobu našich vozidiel, preto sú komponenty automobilov Ford vystavené mnohým testom. Každý originálny náhradný diel Ford má vplyv nielen na bezpečnosť ale taktiež na komfort a hodnotu Vášho vozidla.

 

Bezpečnosť

Sme odhodlaní zabezpečiť, že váš Ford poskytne vynikajúcu ochranu vám, vašim pasažierom a chodcom. Preto sa originálne náhradné diely Ford navrhujú, vyrábajú a testujú tak, aby spĺňali a prekračovali požiadavky zákonných bezpečnostných noriem a homologizácie. Napríklad, nezávislé porovnávacie testy vykonané v roku 2006 asociáciou Motor Industry Research Association (MIRA) na žiadosť spoločnosti Ford of Europe preukázali, že riziko poranenia v prípade stretu s chodcom je u jednej zo vzoriek testovaných kapôt až o 17 % vyššie.

Výkon

Všetky súčiastky vášho Fordu sú navrhnuté pre dokonalú optimalizovanú spoluprácu, skvelý komfort a maximálne nízku spotrebu paliva. Vzťahuje sa to aj na originálne náhradné diely Ford, ktoré sa vyrábajú podľa rovnako prísnych štandardov ako ostatné súčiastky do vozidiel.

Kvalita

Vysoké štandardy konštrukcie a výroby originálnych náhradných dielov Ford zabezpečujú ich dokonalú funkčnosť, spoľahlivosť a očakávaný výkon. Sú navrhnuté tak, aby zapadli na svoje miesto bez nadmerného tlaku, škár alebo deformácií a majú rovnakú povrchovú úpravu ako pôvodné súčiastky.

Hodnota

Udržujte svoj Ford v stopercentnom stave a aj jeho budúci majitelia budú šťastní. Ak sa rozhodnete svoje vozidlo predať, potenciálni kupci sa potešia, keď sa dozvedia, že ste používali len originálne náhradné diely Ford. A určite nebudú mať potom problém zaplatiť vám viac.

Značka

Originálne náhradné diely Ford môžete spoznať už na prvý pohľad podľa označenia. Naša jedinečná a ľahko rozpoznateľná ochranná známka je väčšinou umiestnená na viditeľnom mieste.

Záruka

Záruka spoločnosti Ford vám zabezpečí pokoj v duši. Pri servisoch, opravách karosérie alebo motora, alebo pri výbere originálneho príslušenstva. Všetky opravy sa vykonávajú podľa štandardov najvyššej kvality. Plusom je, že ak sa rozhodnete svoj Ford predať, nový majiteľ bude mať z prevoditeľnej záruky určite radosť. Záruka na prehrdzavenie na celé vozidlo zostáva v platnosti len vtedy, ak sa pri opravách používajú len originálne náhradné diely Ford.

Stiahnite si leták o originálnych náhradných dieloch Ford vo formáte PDF (0,18 MB)
alebo si pozrite vyššie všetky výhody, ktoré dostanete spolu s každým originálnym dielom Ford.
Viac informácií o formáte PDF - Formát PDF Vám umožňuje prehliadať a tlačiť súbory bez toho, aby ste museli mať nainštalovaný program použitý pri jeho vytvorení. AdobeTM poskytuje zadarmo program Acrobat Reader, s ktorým môžete pracovať s týmito súbormi. Pokiaľ už máte Acrobat Reader nainštalovaný vo svojom počítači, nájdete ho v zložke Programy v menu Štart. V opačnom prípade si ho stiahnite pomocou odkazu nižšie.
Získajte Adobe Acrobat Reader