Fotogaléria

Originálne príslušenstvo Ford

Vybrali ste si farbu vozidla a vnútorné čalúnenie. Teraz Vám ponúkame širokú škálu vysoko kvalitných doplnkov, aby ste si mohli Váš Ford ešte viac prispôsobiť Vašim potrebám. Vyberte si z elegantných doplnkov interiéru, športových sád vonkajších doplnkov a praktického príslušenstva. Všetky výrobky sú vyberané tak, aby spĺňali najvyššie očakávania v bezpečnosti a kvalite. Online katalóg príslušenstva pre všetky aktuálne modely značky Ford nájdete na našej podstránke www.ford-prislusenstvo.sk

 

Štýlové doplnky pre všetky modely Ford

Elegantný vzhľad a neobyčajne dôkladné spracovanie Vášho vozidla Ford predstavujú záruku, že Vaša cesta životom bude pohodlná a inšpiratívna. Je to štýl, ktorý presne odpovedá štýlu Vášho života. Naše doplnky Vám umožnia ešte lepšie prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Celá ponuka, od jedinečných doplnkov interiéru po sadu doplnkov karosérie, je navrhnutá a odskúšaná s ohľadom na zaistenie bezpečnosti Vášho vozidla Ford aj Vašej bezpečnosti.

Komfort a pohodlie

Všetky vozidlá Ford sú vždy navrhnuté s ohľadom na zabezpečenie najvyššieho pohodlia. Obklopíme Vás a Vašich spolucestujúcich absolútnym pohodlím v štýle Ford, od ergonomického sedadla pre vodiča cez dotykové ovládacie prvky po opierky hlavy. S naším príslušenstvom spoznáte, čo je dokonalé pohodlie.

Disky kolies z ľahkých zliatín

Kolesá z ľahkých zliatin v našej ponuke dodávajú vozidlu iný vzhľad aj iný pocit. Všetky kolesá boli navrhnuté ako štýlový doplnok všetkých vozidiel Ford. Elegantné, účelné či atraktívne, voľba je úplne na Vás. V každom prípade sa však môžete spoľahnút, že všetky kolesá boli vyrobené podľa najnáročnejších noriem z najkvalitnejších materiálov a prešli dlhodobými testami, ktoré zaručujú bezpečnú jazdu. Zliatina je defektoskopicky kontrolovaná röntgenovým žiarením a ďalej sa prevádza kontrola, či nedôjde k úniku vzduchu z pneumatiky. Bez ohľadu na to ako kolesá vyzerajú, či sú frézované, strieborné či pochrómované, môžete sa vždy spoľahnút na ich vysokú kvalitu spracovania.

Preprava

Bez ohľadu na to, čo chcete prevážať, máme príslušenstvo, s ktorým to zvládnete ľahko a bezpečne. V našej rozsiahlej ponuke si určite nájdete presne taký výrobok, ktorý dokonale splní Vaše nároky. Sami si môžete vybrať zo širokej ponuky strešných nosičov. Chceme, aby ste sa Vy aj Vaši spolucestujúci cítili bezpečne a pohodlne.

Ochrana vozidla

Každodenný život Vám prináša neočakávané a nechcené prekvapenia. Ako sú škrabance, nárazy a hrče na karosérii Vášho Fordu. Tak prečo by Váš Ford nemal mať o trochu viac ochrany? Napríklad fólia na ochranu prahov dverí môže byť nalepená za pár sekúnd a zabezpečuje vynikajúcu ochranu pre budúce roky. A čo tak naše koberčeky, ktoré perfektne ladia s interiérom Vášho vozidla.

Doplnky povinnej výbavy

Doplnky povinnej výbavy Ford sú starostlivo vybrané, aby sme zaistili maximálnu bezpečnosť pre vodičov a pasažierov vozidiel Ford v prípade poruchy alebo nehody. Všetky produkty spĺňajú najnovšie požiadavky Európskej legislatívy. Všetky vozidlá Ford obsahujú úchyty pre bezpečné, ľahko prístupné uloženie doplnkov povinnej výbavy v čase, keď sa nepoužíva. Výstražný trojuholník a lekárnička Ford sú špeciálne navrhnuté tak, aby bezpečne držali v týchto úchytoch.

Bezpečnosť detí

Vaše deti si zaslúžia cestovať v aute rovnako pohodlne a bezpečne ako Vy. Ford ponúka veľa detských sedačiek špičkovej kvality od nášho schváleného dodávateľa Britax*. Sedačky pre deti všetkých vekových kategórií od kojencov po malé deti spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a boli odskúšané pri nárazových skúškach. Ponuka obsahuje aj široký výber sedačiek ISOFIX, ktoré sa dajú rýchlo a jednoducho upevniť k upevňovacím bodom ISOFIX, ktorými je vybavená väčšina modelov Ford. Všetky sedačky majú kvalitné čalúnenie, ktoré sa dá dať ľahko dole a vyprať.

Zábava a technológie

Ford ponúka viac ako iba radosť z jazdy, v širokej ponuke nájdete systémy pre zábavu a aj informačné systémy, ktoré Vám pomôžu dostať sa tam, kam chcete a spríjemnia Vám cestu. Môžete si napr. vybrať integrovaný alebo prenosný navigačný systém, ktorý Vám ukáže optimálnu trasu a reproduktory zabezpečujúce dokonalý zvuk. Nech si už vyberiete z našej ponuky čokoľvek, môžete sa spoľahnúť, že získate progresívne a užívateľsky príjemné technické riešenie. Navyše naša najnovšia inovácia, držiak Ford na A stĺpik vozidla, ponúka elegantný spôsob ako upevniť prenosné navigácie.