NOVÉ TOURNEO CONNECT

NOVÉ TOURNEO CONNECT

Inteligentný, veľkopriestorový Tourneo Connect 

Nové Tourneo Connect je MPV rovnako všestranné ako vy. Dostatočne priestranné na to, aby vzalo na svoje bedrá vaše pracovné povinnosti. Dostatočne obratné do mestskej premávky. Dostatočne flexibilné pre vašu rodinu. A dostatočne pohodlné, aby sa v ňom všetci cítili spokojne.

Nové Tourneo Connect je kompletne prepracované. Vyznačuje sa dynamickým vzhľadom, prepracovaným interiérom a mimoriadnymi jazdnými vlastnosťami. Na výber sú výkonné zážihové motory EcoBoost aj vznetové jednotky EcoBlue s nízkymi emisiami, a tiež variant s pohonom všetkých kolies, pripravený na výpravy za dobrodružstvom.

Päť- aj sedemmiestny variant sa vyrába v dvoch dĺžkach rázvoru a ponúka mimoriadnu flexibilitu vnútorného priestoru. Môžete v nich voziť deti do školy, tovar k zákazníkom aj rodinu na výlety. Vo verziách Active, Titanium aj Trend bude Tourneo Connect ako doma všade, kam s ním zamierite.

FLEXIBILNÝ A PRIESTRANNÝ

V dvoch alebo troch radoch sedadiel je dostatok miesta pre všetkých a pre všetko. Päťmiestny aj sedemmiestny model sa vyrába v dvoch dĺžkach rázvoru. Všetky zadné sedadlá je možné sklopiť, zložiť dopredu alebo úplne vybrať. Pri prevoze veľmi dlhých predmetov príde vhod sklopné sedadlo spolujazdca.

INTELIGENTNE DIGITÁLNY

Ovládacie rozhranie Tournea Connect tvorí farebná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 8,25" či 10" a na želanie dodávaný 10,25" digitálny prístrojový štít
s konfigurovateľným zobrazením prevádzkových údajov. V ponuke asistenčných systémov[1] nechýba adaptívny tempomat s aktívnym udržovaním v jazdnom pruhu, ktorý zaisťuje jazdu s asistenciou ovládania plynového pedála, bŕzd i riadenia.

DYNAMICKÝ A ÚSPORNÝ

Tourneo Connect ponúka zážihový motor EcoBoost a dve verzie vznetového motora EcoBlue. Všetky modely majú mimoriadne nízku spotrebu paliva i emisie CO2. Na výber je šesťstupňová manuálna a sedemstupňová automatická prevodovka, voliteľne je k dispozícii aj pohon všetkých kolies[2]. Automatická prevodovka je vybavená radiacimi páčkami pod volantom pre manuálnu voľbu prevodov. Jej dvojspojková konštrukcia sa vyznačuje rýchlym radením bez straty krútiaceho momentu.

Dôležité informácie
Obrázky a informácie na týchto stránkach nemusia zodpovedať najnovším špecifikáciám pre slovenský trh. Môžu obsahovať prvky dostupné len za príplatok, prípadne aj prvky nedostupné v Slovenskej republike.

[1] Asistenčné systémy sú iba podporné. Nezbavujú vodiča povinnosti venovať sa riadeniu, vyhodnocovať situáciu a ovládať vozidlo. Vodič musí systém nepretržite monitorovať a po celú dobu musí mať na volante aspoň jednu ruku.
[2] Na želanie pre vznetový motor EcoBlue s výkonom 122 k.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: