TRANSIT CUSTOM PHEV

TRANSIT CUSTOM PHEV

NOVÝ TRANSIT CUSTOM PLUG-IN HYBRID


Vďaka novému Transitu Custom PHEV s vyspelým plug-in hybridným pohonom bude vaša práca ešte efektívnejšia, než kedykoľvek predtým. Nový Transit Custom PHEV bol totiž od základu postavený tak, aby poskytoval bezproblémovú kombináciu legendárnych úžitkových vlastností Transitu, vynikajúceho správania na ceste a ešte nižšej spotreby.

Budúcnosť úžitkových automobilov

Pokročilé elektrické hnacie ústrojenstvo možno nabíjať z rozvodnej siete a kratšie trasy je možné absolvovať bez aktivácie spaľovacieho motora. Vďaka podpore v podobe oceňovaného motora 1.0 EcoBoost však táto dodávka ponúka vynikajúcu hospodárnosť aj na dlhších trasách. Transit Custom Plug-In Hybrid pomôže znížiť znečistenie ovzdušia v mieste prevádzky, pričom sa stále vyznačuje rovnakou flexibilitou, všestrannosťou a spoľahlivosťou ako bežný Ford Transit Custom.

V meste je najúspornejší

Plne nabitý prejde nový Transit Custom Plug-In Hybrid viac ako 48 kilometrov len na čisto elektrický pohon. Ideálne na krátke jazdy po meste, pri ktorých majú konvenčné vozidlá naopak najvyššiu spotrebu paliva. Na dlhších trasách príde k slovu motor 1.0 EcoBoost, ktorý dobíja batérie a predlžuje tak dojazd. S dobíjaním batérií mu pomáha aj rekuperačné brzdenie. A po dostatočnom nabití môžete opäť prepnúť na čisto elektrický pohon. Šetríte tak nielen peniaze ale aj životné prostredie.

Nedotknuté prepravné schopnosti

Nový Transit Custom Plug-In Hybrid síce dosahuje výrazne nižšie emisie, neprišiel však o žiadnu z vlastností, vďaka ktorým sa z Transitu Custom stalo tak žiadané úžitkové vozidlo. Na podlahu nákladového priestoru s objemom až 6 m3 možno naplocho položiť tri europalety. A pretože vstupný otvor bočných dverí je najširší zo všetkých vozidiel tejto kategórie, nový Transit Custom Plug-In Hybrid sa výborne hodí k rozvozu tovaru po meste. Ponuka bude opäť dosahovať obidva varianty dĺžky rázvoru a možnosť výberu dvoch výšok strechy a hodnoty užitočného zaťaženia pre všetky varianty výrazne presiahnu hodnoty 1 000 kg a teda môže prevážať aj ťažké náklady.