Predstavujeme nový Ford Mondeo

Prichádza nové, zdokonalené Mondeo, ktoré predstavuje svoju elegantnú tvár s dôrazom na každý detail, či už v v exteriéri alebo interiéri. Teraz dostupné aj ako Hybrid vo verzií Kombi. Tento nový Ford Mondeo Hybrid je jedinečnou ponukou vo svojom segmente a teraz ponúka ešte viac rafinovaný benzín-elektrický zážitok z jazdy. Medzi ďalšie významné vylepšenia hnacej sústavy Mondea patria  zdokonalený vznetový motor Ford EcoBlue s objemom 2-litre, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre jazdy na dlhé vzdialenosti a nová inteligentná osemstupňová automatická prevodovka Ford, ktorá sa prispôsobuje vášmu štýlu jazdy a je ovládaná pomocou štýlového a ergonomického otočného radiacieho mechanizmu. Nové Mondeo ponúka aj adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go a celý rad pokročilých asistenčných technológií. Spoznajte ho bližšie a presvedčte sa o tom sami.

Dokonalý spôsob jazdy

Nové Mondeo je plné moderných technológií, ktoré uľahčujú život. Niektoré technológie, napríklad adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go alebo asistent pre jazdu v pruhoch, monitorujú aktuálne podmienky, okolitú prevádzku aj váš štýl jazdy a priebežne sa im prispôsobujú. Riadenie však uľahčujú a spríjemňujú aj ďalšie užitočné funkcie, napríklad asistent rozjazdu do svahu alebo aktívny parkovací asistent

Najlepšie z oboch svetov

Mondeo Hybrid Kombi využíva hneď dva zdroje energie, konvenčný benzínový motor a elektromotor napájaný akumulátormi. Systém automaticky prepína medzi hnacími jednotkami alebo využíva obe, aby zabezpečil dokonalú harmóniu dynamiky a hospodárnosti. A aby bol celý systém ešte účinnejší, rekuperačné brzdenie zachytáva energiu, ktorá sa zvyčajne stráca pri brzdení. Potom ju znovu využíva na dobíjanie vysokonapäťového akumulátora.

Bezplatná starostlivosť o vaše vozidlo

FORD GRÁTIS SERVIS je komplexné riešenie starostlivosti pre vaše vozidlo Ford, vďaka ktorému už neplatíte žiadne neočakávané jednorazové poplatky za údržbu vozidla.

Súčasťou programu je 5 ročný servis zdarma, ktorý je kombinovaný s 5 ročnou originálnou továrenskou zárukou Ford Protect.

Pre osobné vozidlá Ford program zahŕňa pravidelné servisné prehliadky povinnej údržby podľa plánu údržby výrobcu, pričom služba platí počas prvých 5-tich rokov od prvej registrácie vozidla, alebo prvých 5-tich servisných prehliadok, maximálne však do nájazdenia 120 000 kilometrov.

Dynamika a hospodárnosť, akú potrebujete

Nový Ford Mondeo ponúka paletu výkonných a úsporných motorov, kombinovaných s automatickou alebo manuálnou prevodovkou. Môžete sa rozhodnúť pre hybridný pohon, benzín, alebo diesel. Všetky pohonné jednotky poskytujú mimoriadny výkon spolu s nízkou spotrebou paliva.

Vaša bezpečnosť je pre nás prioritou

Nový Ford Mondeo využíva rad dômyselných bezpečnostných systémov, ktoré maximálne zvyšujú nielen vašu bezpečnosť, ale aj bezpečnosť vašich spolucestujúcich ako aj všetkých ostatných účastníkov cestnej premávky.

Užite si každú cestu

Vďaka šikovným technológiám a premyslenej konštrukcii nového Fordu Mondeo si vy aj vaši spolucestujúci užijete každú cestu. Od ambientného osvetlenie interiéru s prepínateľným farebným prevedením cez automatickú klimatizáciu až po masážne sedadlá ... Všetky detaily sú navrhnuté tak, aby ste sa vo vozidle cítili uvoľnene. A také Mondeo Hybrid teraz ponúka ešte viac priestoru pre vaše batožinu, pretože je po novom k dispozícii vo verzii kombi.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: