1530 l
maximálna kapacita úložného priestoru
5
sedadiel
Všestranný a štýlový
NOVÝ FORD FOCUS
Štýlový ako nikdy predtým
NOVÝ FORD FOCUS
NOVÝ FORD FOCUS
Vďaka výraznému novému dizajnu a vybaveniu, ktoré zabezpečuje konektivitu novej generácie, je zážitok z nového Ford Focus lepší ako kedykoľvek predtým.

Nová a intuitívna 13,2-palcová farebná dotyková obrazovka obsahuje sofistikovanú technológiu SYNC4. Connected Navigation a Ford Secure vám zabezpečia bezproblémové pripojenie a umožnia vám prístup k špičkovým bezpečnostným funkciám.

Vstúpte do elektrifikovaného sveta efektivity a ovládania s novou automatickou prevodovkou EcoBoost Hybrid PowerShift.

Vyberte si robustnú praktickosť Ford Focus Active alebo športovo inšpirovaný štýl ST-Line.
Pozrite si ho v akcii
HLAVNÉ PRVKY
PREPOJENÁ INTELIGENCIA
Zostaňte v spojení so svetom okolo vás vďaka novému systému Ford SYNC4, ktorý zahŕňa 13,2-palcovú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením, navigáciu s pripojením na cloud a pokročilé hlasové ovládanie s rozpoznávaním prirodzeného jazyka. Nový Ford Focus sa dokáže bezdrôtovo pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom systémov Android Auto™ alebo Apple CarPlay™.
NOVÝ FOCUS ECOBOOST HYBRID
Nový Focus EcoBoost Hybrid je k dispozícii s pokročilou automatickou prevodovkou PowerShift. Sedemstupňová automatická dvojspojková prevodovka je precízne navrhnutá tak, aby poskytovala efektívnejšiu a menej náročnú jazdu a doplnila elektricky zosilnený výkon hybridného motora.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: