Dobrodružstvo bez kompromisov
Nový Ford Bronco
Americká terénna ikona
Nový Ford Bronco

LEGENDÁRNY AMERICKÝ OFF-ROAD PRICHÁDZA DO EURÓPY

Robustný off-road značky Ford, ktorý obstál v extrémnych testoch odolnosti Built WildTM, prináša vzrušujúcu jazdu v teréne. Pri jeho navrhovaní sme kládli najväčší dôraz na terénne schopnosti a inovatívny dizajn. Ford Bronco je vždy pripravený na dobrodružstvo. Outdoorovým nadšencom ponúka najnovšiu generáciu technológií.

HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

Suverénne výkony v teréne


Pokročilý systém Terrain Management s jazdnými režimami G.O.A.T (Go Over Any Terrain = jazda akýmkoľvek terénom) umožňuje vozidlu ľahko zvládnuť aj ten najnáročnejší terén. Vďaka  All-Terrain (AT) pneumatikám a športovému terénnemu odpruženiu si Ford Bronco suverénne poradí s akoukoľvek prekážkou.
Dizajn


Karoséria vám dodá rovnakú slobodu, akú budete zažívať za volantom. Vaše Bronco môžete upraviť podľa toho, na aké dobrodružstvo sa vydáte. Strecha aj dvere sú ľahko odnímateľné a v ponuke je aj praktické príslušenstvo, napr. strešný nosič, aby ste boli na expedíciu do neznáma poriadne vybavený.
Konektivita


Aj keď sa vydáte mimo civilizácie, stále s ňou môžete zostať v spojení. Ford Bronco je vybavený inteligentným systémom SYNC4, ktorý sa ovláda prostredníctvom 12” dotykovej obrazovky. O kvalitný zvuk na cestách aj mimo nich sa potom postará prémiový audiosystém B&O s 10 reproduktormi.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: