ODOMKNITE INTELIGENTNÚ STRÁNKU SVOJHO VOZIDLA

VITAJTE VO SVETE KONEKTIVITY 

Pripojte svoje vozidlo k aplikácii FordPass, ku každému vozidlu na 5 rokov zdarma.

KONEKTIVITA FORDPASS
Objavte svet konektivity so zabudovaným modemom FordPass Connect. Jedinečné prepojenie medzi telefónom a modemom vo vozidle ponúka množstvo užitočných funkcií, ktoré môžete jednoducho využívať na svojich cestách.
STÁLE V OBRAZE
Funkcie, ktoré vás udržia v kontakte s vaším vozidlom, nech ste kdekoľvek.
DIAĽKOVO OVLÁDANÉ ZAMYKANIE
Vďaka aplikácii a modemu vo vozidle budete môcť odomknúť alebo zamknúť vozidlo na diaľku. Odkiaľkoľvek. Túto funkciu najviac oceníte, keď si nebudete môcť spomenúť, či ste zamkli svoje vozidlo.
DIAĽKOVÉ ŠTARTOVANIE
Ak je vaše vozidlo vybavené automatickou prevodovkou, môžete ho naštartovať odkiaľkoľvek. Štartovať môžete z pohodlia domova alebo dokonca z kancelárie. Ak motor naštartujete na diaľku, dvere vozidla zostanú zamknuté, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť. Túto funkciu oceníte v zime aj v lete, keď si môžete kabínu vyhriať alebo predklimatizovať pomocou diaľkového štartovania.

UMIESTNENIE VOZIDLA
Bez ohľadu na to, ako ďaleko zaparkujete, aplikácia vám pomôže nájsť cestu späť k vozidlu. Mapa v aplikácii vám ukáže presnú polohu vášho zaparkovaného vozidla.
BUDÚCNOSŤ JE TU
Technológie, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre naše elektrifikované alebo hybridné vozidlá Ford.
VYHĽADÁVAČ NABÍJACÍCH STANÍC
Vyhľadajte nabíjacie stanice v okolí alebo na ceste vrátane informácií o typoch nabíjačiek a službách, ktoré sú k dispozícii počas čakania, lusknutím prsta. Nabíjanie môžete dokonca prenechať svojmu vozidlu, ktoré zmení vašu trasu tak, aby ste mali vždy dostatok energie na svoje cesty.
KONTROLA DOJAZDU
Inteligentný dojazd monitoruje vaše správanie počas jazdy, aktuálne počasie a údaje z online zdrojov, aby presne predpovedal zostávajúci dojazd. Pomáha vám plánovať cestu, robiť zastávky na nabíjanie a vyhnúť sa prekvapeniam.
PLÁNOVAČ CIEST EV
Nastavte požadovaný cieľ a aplikácia určí najlepšiu dostupnú trasu a naplánuje, kde je potrebné cestou nabíjať. Aplikácia FordPass bude poznať váš zostávajúci dojazd a oznámi vám celkový čas vašej trasy vrátane zastávok na nabíjanie.
STAV NABÍJANIA
Pripojte svoje vozidlo k nabíjačke a pozrite si aktuálny stav nabitia batérie, zostávajúci čas nabíjania a jazdných trendov priamo na obrazovke smartfónu.
ČASY ODCHODU
Nastavte si preferované časy odchodu, aby ste mali istotu, že vaše elektrické vozidlo bude pripravené vyraziť vždy, keď ho budete potrebovať. Aplikácia automaticky nastaví nabíjanie vozidla vopred a naštartuje ho, aby bolo zahriate a pripravené na cestu.
STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VOZIDLO
Nedovoľte, aby vám údržba pokazila deň. Postaráme sa o vás a vaše vozidlo.
UPOZORNENIE NA STAV VOZIDLA
Získajte najdôležitejšie upozornenia o stave vášho vozidla priamo do telefónu. Modem vo vozidle vám môže automaticky posielať upozornenia o stave vášho vozidla. Či už ide o chýbajúcu kvapalinu do ostrekovačov, rozbitú žiarovku alebo v horšom prípade o pokazený motor. Vždy budete mať k dispozícii aktuálne informácie vrátane odporúčaní, ako v danej situácii postupovať.
POMOC, KEĎ JU POTREBUJETE
Ak potrebujete pomoc na cestách, Ford AssistanceTooltip je tu pre vás. Pre maximálne pohodlie dokáže aplikácia zdieľať vašu presnú polohu s operátormi, takže sa nemusíte obávať, že by vás asistenčná služba nenašla.
INŠTRUKTÁŽNE VIDEÁ
Tieto inštruktážne videá vám krok za krokom ukážu, ako čo najlepšie využiť FordPass.
Ako používať diaľkové ovládanie FordPass
Ako aktivovať modem FordPass Connect
Ako pridať predajcu do aplikácie FordPass
Ako zrušiť prepojenie s aplikáciou FordPass
VŽDY VÁM RADI POMÔŽEME
Nájdite užitočné tipy, ako čo najlepšie využiť svoje vozidlo priamo v aplikácii FordPass. Aplikácia obsahuje aj kontaktné údaje na zákaznícku podporu.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE